Kullanıma hazır dozimetreler,
Ergonomik boyut ve ağırlık,
Taşıyıcı üzerinde detaylı bilgiler,
Dozimetre numarası
Kullanım periyodu ve renk kodlaması
Kolay okunabilir kimlik bilgileri,
Kurumsallaştırılmış dozimetre etiket tasarımı.
Detaylar >>

Laboratuvarımız kişisel dozimetre alanında son teknoloji olan, ROBOTLAR ile otomasyonu sağlanmış OSL (Optik Uyarmalı Luminesans) dozimetri sistemini kullanarak müşterilerine gerektiği durumda ikinci okumayı sağlayarak hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda laboratuvarımıza ulaşan dozimetreler değerlendirilip doz sonuç raporlarını TAEK'in MDKS sistemine, kullanıcıların mail adreslerine ve RADKOR'un resmi web sitesine eş zamanlı olarak yükleyerek hızlı hizmet sağlamaktadır.

Detaylar >>

Kullanıcılar, dozimetreleri laboratuvarımıza ulaşıp değerlendirildikten sonra istedikleri zaman kurum doz sonuç ve bireysel raporlarına online olarak ulaşabilir ve grafiksel sonuçlarını da görebilirler. Ayrıca cep telefonları için geliştirilmiş RADKOR mobil uygulaması ile (Apple store ve Google play) kurum ve kişisel raporlarını yıllık karşılaştırmalı analizlerle görebilirler.

Detaylar >>

 

 

TS EN ISO/IEC 17025 AKREDİTASYON BELGESİNİ (AB-0591-T) belgesini alarak akredite olan laboratuvarımız kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için son teknoloji olan PTB (Physikalisch-Technische Bundesanstal) onaylı tek Optik Uyarmalı Luminesans (OSL) Dozimetri sistemini kullanmaktadır.
Detaylar >>

 

 

 

 

Kurumlar dozimetre kullanacak personel değişikliklerini tarafımıza bildirmeleri için gerekli olan formları ve her türlü şikayet ve memnuniyetlerini bildirmeleri için gerekli olan formları temin edebilirler.
Detaylar >>